PERMANENTKA / DARČEKOVÝ POUKAZ

Kúp si alebo daruj filmový zážitok!

NÁŠ TIP na netradičný darček, ktorým potešíte každého milovníka kina a filmov – na Vianoce, akýkoľvek sviatok či udalosť, vhodný aj pre firmy a ich zamestnancov.

Môžete si vybrať z nasledovnej ponuky:
5 vstupov do Nostalgie / cena 22,50 €
10 vstupov do Nostalgie + navyše Bonus karta Nostalgia 2023 už v cene / 45 €
20 vstupov do Nostalgie + navyše Bonus karta Nostalgia 2023 už v cene / 90 €

Permanentku je možné využiť na filmové predstavenia v rámci bežného programu Kina Nostalgia vrátane filmov uvádzaných v rámci sekcie Art on Screen alebo Exhibition on Screen.

Permanentkové vstupy je nutné vyčerpať do konca decembra 2023.

AKO ZÍSKAŤ PERMANENTKU?
Jednoducho. Permanentku si môžete zakúpiť v pokladni kina vždy pred našimi predstaveniami a je možné ju začať využívať ihneď. Platba v pokladni je možná len v hotovosti.

AKO FUNGUJE NÁVŠTEVA KINA S PERMANENTKOU?
S permanentkou sa preukážete v pokladni kina, kde si vyberiete vždy konkrétne predstavenie a počet lístkov. Na permanentke vám v pokladni označíme počet uplatnených vstupov a vydáme lístky na dané predstavenie. Ak máte záujem využiť permanentku na rôzne filmové predstavenia počas mesiaca, stačí nahlásiť tieto predstavenia v pokladni.

INFO PRE FIRMY: ak máte záujem o väčší počet permanentiek, napíšte prosím na nostalgia@nostalgia.sk

ĎALŠIE INFO:
Permanentka je anonymná a prenosná (neviaže sa na meno ani e-mail). Permanentku nie je možné vrátiť ani uplatniť časť nevyčerpaných vstupov naspäť za hotovosť.

Vstupy nie je možné čerpať len na predstavenia zo sekcie National Theatre, príp. iné mimoriadne/špeciálne predstavenia.

Program priebežne upravujeme podľa ponuky filmov a záujmu divákov, a pokiaľ chcete mať informácie o premiérach a iných novinkách v Kine Nostalgia objednajte si prosím náš newsletter.

Ďakujeme!