INFO

Na hranici Starého Mesta a Ružinova na Súťažnej 18 v SD Nivy (len 5 min. pešo od Autobusovej stanice NIVY, resp. Nivy centrum) nájdete naše kino s kapacitou až 277 miest.

Program Kina Nostalgia ponúka dramaturgicky pestrý a kvalitný výber z rôznych žánrov, aby si v ňom každý divák mohol nájsť to svoje – filmové hity, oceňované snímky, kultové filmy, záznamy umeleckých výstav i predstavenia pre deti.

Pre firmy a školy zabezpečujeme i súkromné filmové projekcie.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji ONLINE cez náš web (stačí kliknúť na ikonku lístkov pri vybranom filme) alebo priamo v pokladni kina 30 min. pred začiatkom predstavenia.

Návštevníkom Kina Nostalgia ponúkame navyše možnosť príjemného posedenia a občerstvenia pred i po filme v zrekonštruovaných priestoroch Nostalgia Café & Restaurant, do ktorých je vstup i priamo z vestibulu kina.

V kinosále je potrebné dodržiavať ZÁKAZ KONZUMÁCIE akéhokoľvek jedla (vrátane menších pochutín, …) a nápojov s výnimkou čistej vody v uzatvárateľnej fľaši, ktorú majú návštevníci k dispozícii za dobrovoľný príspevok i v pokladni kina.

O KINE

Začiatkom jesene 2012 prešla Nostalgia ako prvé klasické kino v Bratislave kompletnou digitalizáciou, ktorá zahŕňa ozvučenie Dolby Surround 5.1, digitálny projektor s 2D a navyše funguje ako jediné klasické kino v Bratislave i s 3D technológiou! Digitalizáciu Kina Nostalgia finančne podporil Audiovizuálny fond. Digitalizáciu Kina Nostalgia finančne podporil Audiovizuálny fond.

Počas leta 2016 bola realizovaná modernizácia Kina Nostalgia v spolupráci s CULTUS Ružinov a MČ Ružinov, finančne ju významne podporil Audiovizuálny fond.

Kino Nostalgia je od roku 2015 členom medzinárodnej siete kín Europa Cinemas.

Ocenenia: Filmový klub roka 2005 a 2008

Predchádzajúce pôsobenie Kina (FK) Nostalgia:

  • v r. 1991-2011 aula Stavebnej fakulty STU