INFO

Kino Nostalgia pôsobí od jesene 2011 v Spoločenskom dome Nivy na Súťažnej 18 v Bratislave (bývalé kino Nivy).

Program Kina Nostalgia ponúka dramaturgicky pestrý a kvalitný výber z rôznych žánrov, aby si v ňom každý divák mohol nájsť to svoje – filmové hity, oceňované snímky, kultové filmy i predstavenia pre deti.

Návštevníkom Kina Nostalgia ponúkame navyše možnosť príjemneho posedenia a občerstvenia pred i po filme v zrekonštruovaných priestoroch Nostalgia Café & Restaurant, do ktorých je vstup i priamo z vestibulu kina.

Začiatkom jesene 2012 prešla Nostalgia ako prvé klasické kino v Bratislave kompletnou digitalizáciou, ktorá zahŕňa ozvučenie Dolby Surround 5.1, digitálny projektor s 2D a navyše funguje ako jediné klasické kino v Bratislave i s 3D technológiou! Digitalizáciu Kina Nostalgia finančne podporil Audiovizuálny fond. Digitalizáciu Kina Nostalgia finančne podporil Audiovizuálny fond.

Počas leta 2016 bola realizovaná modernizácia Kina Nostalgia v spolupráci s CULTUS Ružinov a MČ Ružinov, finančne ju významne podporil Audiovizuálny fond.

Kino Nostalgia je od roku 2015 členom medzinárodnej siete kín Europa Cinemas.

VAŠE NÁPADY-TIPY, PRIPOMIENKY nám prosím zasielajte na: nostalgia@nostalgia.sk

Predstavenia: obvykle streda, štvrtok, piatok, sobota, príp. i nedeľa.

REZERVÁCIE/PREDPREDAJ
Vzhľadom na kapacitu sály – vyše 270 miest, rezervácie u nás na bežné predstavenia nerobíme. Pokiaľ prídete včas, tak si lístky iste kúpite. Pokladňa je otvorená vždy 30 min. pred začiatkom filmu. Na bežné predstavenie ani nerobíme žiadny predpredaj, čiže všetky lístky sú k dispozícii v deň predstavenia. Ďakujeme za pochopenie.

Program priebežne aktualizujeme, preto si pred návštevou overte termín predstavenia vždy na www.nostalgia.sk

Ocenenia: Filmový klub roka 2005 a 2008

Predchádzajúce pôsobenie Kina (FK) Nostalgia: v r. 1991-2011 aula Stavebnej fakulty STU