BONUS KARTA NOSTALGIA 2023

Nová Bonus karta Nostalgia pre verných návštevníkov v predaji!

Na každom predstavení s ňou ušetríte pri kúpe 2 lístkov vždy min. 1 €. Cena karty je len 5 €.

OPLATÍ SA VÁM KÚPIŤ SI BONUS KARTU NOSTALGIA?
Pokiaľ plánujete prísť počas roku aspoň 5 krát na film vo dvojici / s niekým do Nostalgie, tak sa vám iste vyplatí kúpiť si a využívať našu Bonus kartu Nostalgia! Ak chodíte občas pred alebo po filme i do Nostalgia Café & Restaurant máte bonus vo výške 5% z ceny za posedenie navyše.

Zľavu s Bonus kartou si môžete uplatniť na všetky filmové predstavenia v rámci bežného programu vrátane filmov v rámci sekcie Art on Screen a Exhibition on Screen, ale i na mimoriadne predstavenia napr. zo sekcie National Theatre, príp. ďalšie špeciálne predstavenia, kde pri kúpe 2 lístkov môžete ušetriť 2 až 4 €.

Na jedno predstavenie môže byť karta použitá jedenkrát a môžete si s ňou zakúpiť maximálne 2 “zľavnené” vstupenky. Zľavu si uplatníte preukázaním sa Bonus kartou Nostalgia pred zakúpením lístkov v pokladni. Pri online nákupe lístkov predložte uvádzačovi pri vstupe do kinosály vždy aj Bonus kartu.

AKO ZÍSKAŤ BONUS KARTU NOSTALGIA?
Jednoducho. Kartu si môžete zakúpiť v pokladni kina v cene 5 € vždy pred našimi predstaveniami a jej výhody môžete začať využívať ihneď.

BENEFITY KARTY U PARTNEROV NOSTALGIE:
Nostalgia Café & Restaurant – zľava 5 % na jedlá i nápoje
= nárok na zľavu treba nahlásiť pred objednávkou jedál a nápojov
(neplatí na obedové menu)

ĎALŠIE INFO:

Deti, študenti, seniori, ZŤP osoby alebo obyvatelia lokality NIVY, majú nárok na tú istú zľavu v kine aj bez karty. Zľavy nie je možné kombinovať.

Karta je anonymná a prenosná (neviaže sa na meno ani e-mail).

Bonus karta Nostalgia je vydaná v limitovanom počte a platí až do konca januára 2024.

Program priebežne upravujeme podľa ponuky filmov a záujmu divákov a pokiaľ chcete mať informácie o premiérach a iných novinkách v Kine Nostalgia objednajte si prosím náš newsletter.

Ďakujeme!