BONUS KARTA NOSTALGIA 2020


Bonus karta Nostalgia 2020 pre verných návštevníkov!

Na každom predstavení s ňou ušetríte pri kúpe 2 lístkov vždy min. 1 € !

+ môžete využiť i ďalšie bonusy u partnerov Nostalgie!

OPLATÍ SA VÁM KÚPIŤ SI BONUS KARTU NOSTALGIA?

Pokiaľ plánujete prísť aspoň 3-4 krát na film do Nostalgie počas roku, tak sa vám iste vyplatí kúpiť si a využívať našu Bonus kartu Nostalgia! Cena karty je len 3,50 €!

Bonus karta Nostalgia je vydaná v limitovanom počte a platí až do konca januára 2021. Platnosť Bonus karty Nostalgia 2020 vzhľadom na dlhšiu prestávku predlžujeme až do 31.12.2021!

Ako získať Bonus kartu Nostalgia?

Jednoducho. Kartu si môžete zakúpiť v pokladni kina v cene 3,50 € vždy pred našimi predstavenia a jej výhody môžete začať využívať ihneď. Pri registrácii uvediete len svoje meno, priezvisko, príp. i emailovú adresu, pokiaľ budete mať záujem o aktuálne info o výhodách Bonus karty.

Benefity karty u partnerov Nostalgie

Nostalgia Café & Restaurantzľava 5 % na jedlá i nápoje
= zľavu si môžete uplatniť pred objednávkou jedál a nápojov v Nostalgia Café & Restaurant

ĎALŠIE INFO:
Na jedno predstavenie môže byť karta použitá jedenkrát a môžete si s ňou zakúpiť maximálne 2 “zľavnené” vstupenky. Zľavy si uplatníte preukázaním sa Kartou Nostalgia pred zakúpením lístkov.

Karta je neprenosná – na karte je uvedené meno jej vlastníka a unikátne číslo karty.
Karta ani lístky na ňu získané nemôžu byť použité na žiadne komerčné účely a znovu predané.
Vyhradzujeme si právo overiť si identitu držiteľa karty dokladom totožnosti podľa uváženia.
Ak bude preukázané zneužitie karty, bude návštevníkovi odobraná a skartovaná bez nároku na náhradu.

VOĽNÝ VSTUP PRE MAJITEĽOV BONUS KARTY NA KINOM URČENÉ PREDSTAVENIE!

O prípadných predstaveniach v roku 2012 s voľným vstupom pre majiteľov Bonus karty Nostalgia vás budeme včas informovať.

Voľnú vstupenku na kinom určené predstavenia si vyzdvihnite vždy v pokladni kina pred predstavením po preukázaní sa Bonus karty + ďalšiu vstupenku si môžete zakúpiť v nižšej cene!

V r. 2016 ste vďaka Bonus karte už mohli takto navštíviť napr. skvelý film ČO SME KOMU UROBILI?, MALÝ PRINC, KRÁLI HÔR, A JE TU ZAS, POLNOC V PARÍŽI a IRACIONÁLNY MUŽ. Počas r. 2015 ste mohli takto navštíviť filmy: STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA, FOTOGRAF , PADDINGTON, STOROČNÝ STARČEK, KTORÝ VYLIEZOL Z OKNA A ZMIZOL, PODRAZ a WHIPLASH.