PROGRAM KINA

V KINE NOSTALGIA DOČASNE NEHRÁME!

AKTUÁLNE INFO Z KINA NOSTALGIA po zverejnení najnovších opatrení


– s najväčšou pravdepodobnosťou plánujeme obnoviť premietania predbežne najskôr až od polovice septembra, keďže ohľadom otvorenia momentálne stále prevláda omnoho viac negatív ako pozitív:


NEGATÍVA:
– povinné nosenie rúšok je správne, ale divákom významne znižuje komfort pri sledovaní filmu
– výsledky návštevnosti v českých i slovenských kinách sú nízke, čo nesvedčí o dostatočnom záujme divákov, ale skôr o ich prirodzených obavách … (o.i. každé predstavenie je z tohto pohľadu i nadnákladov na dezinfekciu stratové)
– otvorenie kín, divadiel, nočných klubov, … (ako miest s vyššou pravdepodobnosťou nakazenia sa) v čase, keď podľa väčšiny odborníkov hrozí príchod II. vlny epidémie, považujeme za predčasný a i nie bezpečný krok v rámci uvoľnení opatrení.
– nižší počet aktuálnych filmových premiér (väčšina je presunutých až na rok 2021) ako obvykle
– kinosála SD Nivy, kde premietame, nemá ventiláciu (prívod čerstvého vzduchu) a ani klimatizáciu a v letných mesiacoch jún-júl-august v nej vnútorná teplota často atakovala hranicu 30 stupňov Celzia, čo sa veľmi nepriaznivo odrážalo v minulosti na našej návštevnosti, pričom toto leto odhadujú odborníci ako nadpriemerné v histórii (+ predstava s rúškom …)


POZITÍVA: zatiaľ žiadne


Pokiaľ by ohľadom plánovania otvorenia Nostalgie prišlo k akejkoľvek zmene, budeme vás informovať. Ďakujeme za pochopenie, Team Nostalgia

Comments are closed.